Львівські мусульмани розпочали святкування Курбан-байраму

КультураЮлія Лавришин, 11 серпня11360
Мусульмани у Львові святкують Курбан-байрам

У неділю, 11 серпня, у Львові мусульмани розпочали святкування Курбан-байраму. Святкові заходи відбуватимуться також у вівторок, 12 серпня. Про це повідомили на Facebook-сторінці Ісламського культурного центру у Львові.

Святкування розпочалось зі спільної молитви о 07:30 в Ісламському культурному центрі на вул. Лінкольна, 29а. Після цього учасники свята частувались солодощами.

Святкування Курбан-байраму у Львові (фото Ісламського культурного центру у Львові)

А у вівторок, 13 серпня, о 12:00 в Ісламському культурному центрі розпочнеться окрема святкова програма для дітей та частування пловом.

Курбан-байрам – це одне з двох головних мусульманських свят, яке є символом закінчення Хаджу – паломництва вірян до Мекки. У цей день мусульмани приносять в жертву тварин у пам’ять про те, як за Кораном пророк Ібрагім (у християн Авраам) хотів принести в жертву Аллаху свого сина Ісмаїла. Але Аллах послав архангела Джабраїла (Гавриїла) з ягням і врятував хлопця.

У цей день у мусульман прийнято здійснювати повне обмивання, роздавати милостиню, їсти баранину і частувати нею всіх охочих.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук