Музей Франка у Львові стане інтерактивним і відкритим для різних видів мистецтва

КультураМарічка Крижанівська, 2 березня 2017, 19:09 590 0

Богдан Тихолоз, який переміг у конкурсі на посаду директора Львівського музею Івана Франка, озвучив своє бачення розвитку цього закладу. Він пропонує оживити цей музей концертами, виставами, літературними зустрічами, перетворити на дім для кожного, хто туди прийде.

«Це має бути живий музей, інакше туди не прийдуть. Там постійно повинно вирувати життя, відбуватися акції. Музей – це етимологічно – дім муз, а музи є покровительками різних видів творчості. І я б сказав, що там має жити творчість і творитися. Тобто це не лише йдеться про творчість самого Франка, але і творчість, яка інспірована Франком у різних проявах мистецтва», – розповів Богдан Тихолоз.

Передовсім, науковець хоче зробити заклад інтерактивним і для дорослих, і для дітей. Музей, за його задумом, має заговорити різними мовами, щоб привабити іноземного туриста.

Богдан Тихолоз уже має ідеї щодо мультимедійних, а також інклюзивних проектів. Тобто музей стане доступним для людей з особливими потребами.

Майбутній директор хоче, аби Івана Франка почали сприймати як історію успіху прогресивної людини.

Нагадаємо, франкознавець та викладач Франкового університету Богдан Тихолоз переміг у конкурсі на посаду директора Львівського музею Івана Франка. Таке рішення ухвалила конкурсна комісія і подала його кандидатуру на голосування обласної ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук