<

Музей Майдану можуть розмістити в Українському домі або в Будинку профспілок

КультураДарина Цвях, 28 листопада 20141260

Директор Департаменту містобудування та архітектури КМДА, головний архітектор Києва Сергій Целовальник заявив про кілька варіантів розміщення Музею Майдану: Український дім, Будівля профспілок, територія біля Жовтневого палацу, будівля Укркоопспілки.

Про це він сказав сьогодні, 28 листопада, на брифінгу, передає УНІАН. "Залишається відкритим питання, де все ж таки розташувати Музей Майдану. Виникла ідея, що ним може стати Український дім. Його керівництво вийшло з нами на контакт і зацікавлене в цій ідеї", - зазначив архітектор.

"Також музей можна розташувати на території за Жовтневим палацом, де зараз котлован. А ще є Будинок профспілок, Укркоопспілка і будівля на Хрещатику, 5. Всі ці будівлі мають свого власника, але вже троє власників зустрічалися зі мною з цього приводу", - сказав Целовальник.

Як повідомлялося, за задумом ініціаторів створення Музею Майдану, його завданням має стати збереження, експонування і популяризація речових, документальних і нематеріальних свідчень про події Революції гідності.

Під час презентації концепції Музею Майдану зазначалося, що вже зібрано понад 1400 збережених артефактів і музеєфікованих пам`яток. Водночас багато артефактів під час зачистки згрібали в смітник і розтягнули в приватні колекції.

Нагадаємо, у серпні в Українському домі пройшла виставка, головними експонатами якої були шоломи і каски євромайданівців.

Також проектом Влодка Кауфмана «Свобода», який експонується в Національному художньому музеї України, розпочалося творення майбутнього Музею свободи/Музею Майдану. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук