Музей Пінзеля у Львові відремонтують за ₴3 млн

ЕкономікаО.Г., 9 липня 20152400
Управління охорони історичного середовища Львівської міськради замовило ремонтно-реставраційні роботи фасадів та даху пам’ятки архітектури XVII ст. «Музей Пінзеля» у Львові за ₴3,05 млн у КП «Центр Комплекс» Львівської обласної асоціації інвалідів.
 
Як повідомляють «Наші гроші. Львів», свої пропозиції на торги подало чотири фірми, утім дві було відхилено через зауваження до документів і відсутність певних довідок. У будь-якому випадку пропозиція «Центр комплекс» була найдешевшою. Їх конкурентом було ПП «Архітектурна майстерня «Ренесанс», яке хотіло виконати роботи за ₴3,6 млн.
 
Нагадаємо, очікувана вартість закупівлі становила понад 4 млн грн.
 
У 2013 році управління капітального будівництва також проводило тендер на ці роботи. Тоді переможцем також обрали КП «Центр Комплекс», яке зголосилось виконати ремонт за понад ₴2,6 млн. Однак казначейство не проплатило авансові платежі і усі матеріали були закуплені за кошти підприємства. Роботи так і не було завершено.
 
«Музей Пінзеля» розташовано у будівлі ХVII столітті – костелі черниць-кларисок. Костел мав 11 вівтарів. У XVII столітті тричі страждав від воєн: у 1648, 1656 і 1672 роках. В середині XVIII століття його перебудували у стилі бароко. Після передачі Львова і Галичини у склад Австро-Угорщини монастир закрили, тут був склад тютюну, потім шпиталь. З 1945 року порожній костел кларисок передали у склад Львівської картинної галереї (тепер Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького).
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук