Муженко назвав пріоритети у реформі армії на наступний рік

У наступному році в рамках реформи Міністерства оборони та Збройних сил України (ЗСУ) планується практично на 60% реформувати Генеральний штаб ЗСУ, а також забезпечити набуття бойових здібностей всіма видами ЗСУ та іншими органами військового управління, повідомив міністр оборони Степан Полторак.

«Першочерговими завданнями для нас на наступний рік є затвердження Державної програми розвитку Збройних сил України на період до 2020 р. та реалізація Плану дій щодо впровадження оборонної реформи в 2016-2020 рр. У пріоритеті – розвиток Сил спеціальних операцій і відновлення можливостей ВМС, відновлення справності озброєння і військової техніки Сухопутних військ і Повітряних сил, забезпечення повноцінної бойової підготовки військ, а також створення ефективної системи логістики та стандартизації», – сказав він на зустрічі з дипломатами та представниками міжнародних організацій, яка пройшла в четвер, 8 грудня, в Міністерстві оборони.

За словами міністра, військова реформа є незворотною, як і всі процеси реформ, які сьогодні відбуваються в Україні.

«У нас є армія, яка вже сьогодні здатна захистити державу і відстояти прагнення народу жити у країні європейського вибору», — підкреслив глава Міноборони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук