МВФ погодив виділення другого траншу кредиту stand-by для України і об’єднав два наступні

Рада директорів МВФ одноголосно прийняла рішення про виділення Україні чергового траншу бюджетної підтримки.

Про це в п’ятницю, 29 серпня, повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, напередодні спікер МВФ Джеррі Райс повідомив, що українська влада виконала всі умови Міжнародного валютного фонду для отримання чергового траншу за програмою stand-by.

«Влада (України, - ред.) взяла на себе зобов'язання прийняти ряд політичних заходів для завершення огляду (програми), які з тих пір були реалізовані», - сказав він.

Райс також звернув увагу на той позитивний факт, що лідери основних українських політичних партій також публічно висловили підтримку ключовим цілям програми співпраці з МВФ.

Міжнародний валютний фонд також ухвалив рішення про об'єднання третього і четвертого траншів кредиту для України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби МВФ.

«У світлі невеликої затримки у завершенні першого перегляду програми, рада схвалила запит влади на об'єднання двох траншів, запланованих на 2014 рік, при збереженні загального обсягу фінансування за домовленістю без змін», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, перший транш кредиту Міжнародного валютного фонду в розмірі $3,2 млрд Україна отримала в травні, черговий транш очікується на рівні $1,5 млрд.

Загальна сума за програмою stand-by для України, розрахованої на два роки, становить $17 млрд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук