МВС хоче підвищити штрафи за перевищення швидкості

Також розглядається можливість нарахування штрафу відсотком від доходу

Міністерство внутрішніх справ (МВС) підготувало законопроект, щоб сума штрафу за перевищення швидкості була значно більше. Про це заявив в інтерв'ю «РБК-Україна» заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

За його словами, зараз якщо людина перевищила до 50 км/год, то протягом 10 днів вона повинна заплатити 127,5 грн, якщо більше 50 км/год - 510 грн.

«Ми підготували законопроект, щоб цифра була значно більшою, 3 400 грн для тих, хто перевищив більше ніж на 50 км/год», – заявив заступник міністра внутрішніх справ.

Геращенко також виступив за те, щоб в Україні було, як у Фінляндії чи Швейцарії, де сума штрафу обчислюється відсотком від доходу.

«У нас деякі глави держкомпаній, наприклад, отримують по 10 млн грн. Якщо штраф буде в 2% від доходу – це вже 200 тисяч гривень за перевищення швидкості. І тоді це буде серйозно, і не буде хотітися порушувати», – переконаний Геращенко.

Він розповів, що з 1 липня в країні запускають й інші функції системи: почнуть контролювати проїзд перехресть на червоне світло і їзду по смузі для громадського транспорту.

Нагадаємо, з 1 червня у Києві запрацювали 20 камер автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. Систему автофіксацій мали запустити ще 1 травня, але через карантинні обмеження запуск перенесли.Загалом по всій Україні мають встановити 700 таких систем автофіксацій порушень на дорогах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук