МВС Росії прирівняло паспорти громадян ОРДЛО до українських документів

МВС Росії прирівняло паспорти громадян ОРДЛО до українських документів
фото ТАСС
Для громадян, які отримали паспорти ОРДЛО діють ті ж міграційні правила, що і для громадян України

Російський уряд прирівняв осіб з «паспортами» ОРДЛО в РФ до громадян України і зобов'язав їх кожні 90 днів мають залишати Росію. Про це повідомляє російське інформаційне агентство «РБК» з посиланням на джерела в російському МВС і Держдумі.

Співрозмовник видання в парламенті нагадав, що в указі президента РФ Путіна йдеться про мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей України, відтак на них мають поширюватися ті самі правила, що й на громадян України. «Указ був підписаний, а підзаконні акти відомства ще не підготували», - додав чиновник.

Заступник керівника управління з питань міграції ГУ МВС Володимир Іванов підтвердив, що Росія вважає власників «паспортів» ОРДЛО «іноземцями, громадянами України». «Вони приїжджають, знаходяться тут 90 днів, потім на такий же строк повинні виїхати», - уточнив він. На офіційний запит про те, якими документами регулюється перебування власників «документів Л/ДНР» у Росії, у МВС не відповіли.

Посилаючись на одного з бойовиків «ДНР», також видання повідомило, що «на практиці при проходженні кордону власники «паспортів ДНР і ЛНР» не заповнюють міграційну карту» коли в'їжджають до Росії.

Як повідомлялося, Путін своїм указом визнав дійсними «документи», що посвідчують особу, а також «реєстраційні знаки транспортних засобів, видані терористичними організаціями «Л/ДНР».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук