МВС: Україна засудила терористичний акт у Туреччині
Україна засуджує терористичний акт у провінції Хаккарі в Туреччині, в результаті якого загинуло 24 турецьких військовослужбовців.
Про це говориться в заяві Міністерства закордонних справ, текст якого є в розпорядженні УНН.
"В Україні з глибоким сумом сприйняли звістку про трагічні події у провінції Хаккарі 19 жовтня, в результаті яких загинули 24 турецьких військовослужбовців. Ми рішуче засуджуємо цей ганебний терористичний акт і висловлюємо найщиріші співчуття дружньому турецькому народу, рідним та близьким загиблих", - відзначається в заяві.
В МЗС підкреслили, що Україна завжди підтримувала міжнародні зусилля, спрямовані на боротьбу з тероризмом, і готова до подальшої співпраці задля викорінення цього злочинного явища.
Нагадаємо, в результаті нападу курдських партизанів на поліцейський відділок на південному сході Туреччини п'ять поліцейських було вбито та дев'ять поранено.