МЗС оновить процедуру отримання українських віз іноземцями

Найближчим часом відповідний проект закону внесуть на розгляд Верховної Ради

Кабмін 10 червня підтримав ініціативу МЗС, яка має зробити оформлення українських віз для іноземців зручним і сучасним, а також підвищити безпеку подорожувальників. Про це повідомив очільник МЗС Дмитро Кулеба.

Зокрема, нововведення дозволять закордонним дипломатичним установам оформлювати українські візи з використанням сучасних цифрових технологій збору біометричної інформації (відцифрованих відбитків пальців рук та відцифрованого образу обличчя).

Підтримана урядом ініціатива МЗС передбачає внесення змін до закону «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства». Найближчим часом відповідний проект закону внесуть на розгляд Верховної Ради.

«Знайомство з Україною іноземця, який планує подорож, починається з отримання української візи. Іноді це взагалі перша зустріч з Україною. Враження від цієї зустрічі повинні бути якомога більш позитивними. Це має бути зустріч із сучасною прогресивною країною. Водночас, нова процедура також підвищить рівень безпеки подорожуючих», — вважає Кулеба.

На його думку, це дозволить гармонізувати законодавство у міграційній сфері та підвищити зручність і безпеку подорожей іноземців до України. Зміни також оптимізують взаємодію МЗС з іншими державними органами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук