МЗС РФ розказало, що ОБСЄ має робити в Україні

СвітРоман Ганкевич, 9 червня 20140

У МЗС Росії впевнені, що головним завданням нового представника голови Організації з безпеки і співробітництва в Європі в Україні Хайді Тальявіні є припинення військового протистояння.

Про це сказано в повідомленні прес-служби зовнішньополітичного відомства Росії.

«Росія незмінно підтримувала запропоновану швейцарським головуванням ОБСЄ «дорожню карту» врегулювання української кризи, підготовлену на розвиток Женевських домовленостей від 17 квітня. Виходимо з того, що Тальявіні буде активно займатися реалізацією ключових положень згаданої «дорожньої карти», насамперед виробленням стійких домовленостей про негайне припинення насильства і створенням умов для початку справжнього загальноукраїнського діалогу із залученням усіх політичних сил і регіонів цієї країни», - сказано в повідомленні.

У російському МЗС також повідомили, що посол Росії в Україні Михайло Зурабов в ці дні бере участь у консультаціях з українською владою у Києві.

Як повідомляв ZAXID.NET, українська сторона отримала "дорожню карту" щодо врегулювання ситуації в країні, розроблену швейцарським головуванням в ОБСЄ і вона не містить рекомендацій щодо припинення антитерористичної операції.

Українська сторона детально вивчає документ і потім внесе свої пропозиції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук