МЗС та Мінінформполітики запустили проект популяризації іміджу України за кордоном

СуспільствоВолодимир Пиріг, 30 листопада 20153660

Міністерство закордонних справ (МЗС) України і Міністерство інформаційної політики України запускають проект популяризації іміджу України «Ukraine: Freedom, Dignity, Creativity» («Україна: Свобода, Гідність, Креативність»).

«Настав час розповісти світу про сучасну Україну, що не лише заслуговує підтримки світу, а й сама робить світ сильнішим», – сказав посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба на презентації проекту в понеділок, передає «Інтерфакс-Україна».

Він пояснив, що останнім часом багато говорили, «чому погана Росія», а ось «чим хороша Україна – ні».

«Тому давно назрів момент серйозно цим зайнятися, оскільки симпатії наших іноземних партнерів можна здобути лише пояснивши, чому з нами варто дружити», – сказав дипломат.

Він висловив сподівання, що в результаті спільних зусиль публічної дипломатії з’явиться якісний інформаційний продукт для зовнішньої аудиторії.

«Цей проект – початок нового етапу в інформаційній роботі України за кордоном», — додав Кулеба.

Виконавцем проекту є громадська організація Stratcom.UA, що розробила сучасний буклет про Україну і запустила спеціалізований сайт, до наповнення якого залучатимуть усіх, хто бажає розповісти цікавий факт про Україну. Після відбору найцікавіші факти додаватимуть на сайт.

Також запущено хештег #myukraineis, що популяризуватимуть усі державні органи, громадські організації та активні громадяни.

Кошти на проект виділить Міністерство інформаційної політики з фонду підтримки іміджу України за кордоном, загальний фонд якого на 2015 рік становить 2,8 млн грн. За словами радника міністра інформаційної політики Аліни Фролової, вартість цього проекту буде оцінено після проведення тендера на друк буклетів загальним тиражем 49 тис. дев’ятьма мовами світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук