МЗС України вимагає від Болгарії розслідувати випадки дискримінації українських дітей

СвітОльга Карабан, 26 липня 20149060

Керівника групи аніматорів літнього табору «Містраль» на узбережжі Чорного моря у Болгарії Ігор Абессінов заборонив дітям демонструвати і носити українські національні символи.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

У відомстві обурені і категорично засуджують дискримінаційні та українофобські вчинки Абессінова.

«Беручи до уваги свідчення родичів українських дітей та очевидців, встановлена ним заборона на демонстрацію і носіння українських національних символів у таборі та на цьому ґрунті моральне знущання, якого було завдано дітям з України через демонстративний вияв неповаги до української національної символіки, можуть свідчити про вчинений ним злочин дискримінації за національною ознакою, порушення прав і свобод людини, розпалювання ксенофобських настроїв та міжетнічної нетерпимості», – йдеться у повдомленні.

У МЗС переконані, що подібна поведінка є неприпустимою для демократичного суспільства та європейської держави, в якій працевлаштований чоловік і не може залишитися без належної реакції української та болгарської сторін.

«МЗС надіслано ноту до зовнішньополітичного відомства Республіки Болгарія з проханням надати правову оцінку діям Ігоря Абессінова, провести розслідування цього інциденту та вжити заходів, щоб не допустити побідних випадків у майбутньому», – зазначили у міністерстві.

Для з’ясування усіх обставин до місця інциденту прибув український консул. Справа перебуває на особливу контролі МЗС та посольства України в Республіці Болгарія.     

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук