На базі батальйону добровольців "Донбас" створять спецпідрозділ Нацгвардії

Командир Добровольчого батальйону "Донбас" Семен Семенченко вирішив прийняти пропозицію міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова про створення на основі першої роти "Донбасу" батальйону спеціального призначення "Донбас" Національної гвардії України.

Про це комбат написав у Facebook.

"Основні положення досягнутої угоди:

1) Батальйон спецпризначення формується як військова частина нового типу з мінімумом бюрократії, зі збереженням структури командування. Набір в батальйон здійснюється за участю приймальної комісії з ветеранів добровольчого формування.

2) Ми йдемо в батальйон спецпризначення до перемоги і після цього повертаємося у статус цивільних, за винятком тих, хто готовий буде включитися у створення нових правоохоронних структур України.

3) Батальйон створюється для проведення розвідувальних, протидиверсійних, штурмових операцій, приймає участь у прикритті держкордону від мобільних груп диверсантів і терористів.

4) Основу батальйону спецпризначення складатимуть не менше 75% жителів Донбасу.

5) Добровольці зобов'язуються підтримувати високу дисципліну в підрозділі, координуватися з іншими частинами в структурі АТО, бути прикладом у виконанні поставлених завдань.

Це рішення підтримали загальні збори добровольців", - написав Семенченко.

Раніше командир зазначав, що командування добровольчого батальйону веде переговори з керівництвом Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ та СБУ щодо створення на базі одного з бойових підрозділів "Донбаса" батальйону спеціального призначення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук