На благодійному аукціоні збирали гроші для порятунку львівської статуї Свободи

Головні новини Львова 30.10Марічка Крижанівська, 30 жовтня 2015, 18:20 0
дивіться також

У Львові студенти Університету банківської справи влаштували благодійний аукціон «Працюй, зберігай, примножуй!» заради порятунку львівської статуї Свободи. 

На аукціоні лотами стали речі від відомих українців. Серед них картина з особистої колекції глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, Біблія від кардинала Любомира Гузара, картина-інсталяція з автографом акторки Ади Роговцевої.

Свої твори дали і знані художники – Петро Сипняк та інші.

«На відкриті торги у нас приблизно 32 лоти, стартова ціна – від 1500 грн в середньому, але є різні лоти з різної цінової категорії. Також у нас проводиться тихий аукціон, це люди ходять, ознайомлюються з представленими лотами і вже самі вписують вартість, за якою вони хотіли б придбати цей лот», – розповіла голова студентського самоврядування Університету банківської справи Ірина Богайчук.

За зібрані гроші студенти відновлюватимуть скульптурну композицію Леонардо Марконі «Рільництво. Ощадність. Промисловість», що уже більше століття прикрашає Львівський музей етнографії. Її ще називають сидячою статуєю Свободи.

Пам'ятку архітектури не реставрували майже від часів її створення. За попередніми обрахунками, вартість проекту становитиме близько 1 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук