На Бродівщині із незаконного користування мисливського товариства повернули близько 22 тис. га

Наприкінці червня Київський апеляційний господарський суд залишив у силі рішення господарського суду Києва від 13 грудня 2017 року, яким було визнано незаконним рішення Львівської облради про надання у користування 21,7 тис. га угідь у Бродівському районі у користування мисливцям.

Відповідно до рішення господарського суду, також був визнаний недійсним договір про надання у користування цих угідь на 15 років громадській організації мисливців, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Зазначимо, йдеться про рішення Львівської облради від 22 листопада 2016 №299. На його виконання Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства передало Бродівській районній організації «Українського товариства мисливців і рибалок» у користування до 2031 року на території Бродівської міської і Підкамінської селищної рад, а також Гаївської, Батьківської, Пеняківської, Пониковицької, Суховільської, Черницької, Наквашанської, Попівецької, Паликоровівської, Вербівчицької, Маркопільської, Пониквянської та Ясенівської сільсрад.

Відповідно до законодавства, надання у користування угідь мало відбуватися за попереднім погодженням із усіма землевласниками та землекористувачами.

Суд встановив, що Головне управління Держгеокадастру у Львівській області не давало відповідного погодження. Також не погоджувало передачу у користування окремих угідь на території Пониквянської і Пониковицької сільрад приватне підприємство «Західний Буг».

Крім цього, погодження щодо користування угіддями на території Пониквянської сільради отримані від приватних підприємств були оформлені з порушеннями: у них не вказані терміни згоди на таке користування, та не додані картографічні матеріали щодо розташування земельних ділянок.

Тепер суд має видати судові накази щодо повернення усіх цих земельних ділянок.

За даними аналітичної системи YouControl, Бродівською районною організацією «Українського товариства мисливців і рибалок» керує Володимир Луговий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук