На будівництво візит-центру у «Шевченківському гаю» витратять ₴18 млн

Проект візит-центру у Шевченківському гаю

Музей народної архітектури та побуту оголосив торги на будівництво візит-центру у «Шевченківському гаю». Згідно з документацією, на це планують витратити 18,304 млн грн.

Проектом передбачено будівництво одноповерхової будівлі площею 1100 м2  при вході у «Шевченківський гай». У візит-центрі будуть розташовані каси, а основна частина будівлі запроектована у один рівень, без сходинок, що має бути комфортним для людей з обмеженими можливостями.

У візит-центрі буде чотири основні зони: транзитно-інформаційна зона головного входу в музей, кафе, виставкова зона, наукового-освітня зона для проведення майстер-класів та конференцій. Також там буде дві дорожні зони: технічно-господарська та адміністративно-побутова.

У візит-центрі буде інформаційна зона та каси

У виставковому-центрі працюватиме 12 людей, серед них два касири, два адміністратори, три екскурсоводи та охоронець. На даху будуть розміщені літні майданчики, проектом передбачене озеленення даху.

Дах візит-центру планують озеленити та облаштувати там відкритий простір

«На території ділянки спроектовано вхід для відвідувачів музею, під'їзд автотранспорту для обслуговування кафе та котельні, місця для відпочинку відвідувачів. Візит-центр є частиною музейного комплексу. Покриття пішохідних доріжок виконується бетонною бруківкою типу ФЕМ, а під'їздів - колотою бруківкою натурального каменю», - зазначено у документації.

Подавати конкурсні пропозиції можна до 9 листопада, а будівництво центру відбуватиметься у 2017 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук