На час холодів у Львові діють пункти денного обігріву для безпритульних

СуспільствоОрися Шиян, 31 грудня 20152800
На час холодів у Львові діють пункти денного обігріву для безпритульних

У зв’язку із похолоданням у Львові почали діяти пункти обігріву для безпритульних.

Зокрема пункт денного обігріву бездомних працює в приміщенні Центру обліку та нічного перебування бездомних осібна вул. Кирилівській, 3а. Окрім цього, ще один пункт обігріву облаштували в центральні частині міста у приміщенні ЛКП «Княже місто» на вул. Тихій, 5, інформує прес-служба ЛМР.

Людина, яка не має житла, може переночувати, отримати теплий чай та їжу в Центрі обліку та нічного перебування бездомних на Кирилівській, 3а. Зазвичай бездомні не залишаються у Центрі обліку на день. Через це працівники центру створили можливість зігрітися безхатченкам також впродовж дня.

«Пункт денного обігріву бездомних городян розміщено в приміщення Центру обліку і нічного перебування бездомних на вул. Кирилівській, 3а, ІІ поверх. Із настанням холодів безхатченки зможуть безперешкодно тут погрітись. Окрім обігріву вони матимуть можливість попити чай, а також проконсультуватись з соцпрацівником Центру. В приміщенні Центру є можливість розмістити 55 безхатченків», – розповів в. о. начальника управління соціального захисту Ігор Кобрин.

Нагадаємо, Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав. Контакти Центру обліку та нічного перебування бездомних: вул. Кирилівська, 3А, тел.: 2331479, 2331049.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук