На Дніпропетровщині немає проблем із забезпеченням військових зброєю

У Дніпропетровській області мобілізовані військовослужбовці повністю забезпечені зброєю. Натомість, проблеми із недостатньою кількістю засобів спецзахисту та харчування для солдатів вирішуються зусиллями громадських активістів та підприємців.

 Про це 17 червня заявив Сергій Полуциган, заступник військового комісара з роботи з особовим складом та громадськістю Дніпропетровського обласного військового комісаріату під час відеомосту  «Особливості проведення часткової мобілізації на Дніпропетровщині і Львівщині».

Він розповів, що на Дніпропетровщині підприємці та активісти активно допомагають військовим через соцмережі. 

«Військові на сторінках соцмереж розповсюджують інформацію про те, у яких частинах і чого саме бракує зі спецзасобів, а громадськість реагує дуже активно: закуповують і завозять воякам просто до місць дислокації », – заявив Полуциган.

Він також розповів, що моменту оголошення часткової мобілізації у Дніпропетровській області до лав збройних сил призвали понад 10 тис осіб. Серед добровольців багато мешканців інших областей України.

«Ми йдемо на зустріч добровольцям із інших областей України, таким чином у нашому окрузі зараз служать солдати з Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей та міста Києва», – заявив військовий.

Не зважаючи на те, що законодавство не дозволяє воякам служити не за місцем прописки, але з огляду на складну ситуацію в країні на Дніпропетровщині, які  у інших регіонах, добровольцям йдуть на зустріч, обходячи певні норми, розповів військовослужбовець.

«Ми повідомляємо у комісаріати інших областей, де стоять на обліку військові, що їхні солдати знаходяться на службі у нашому окрузі. Це необхідно робити, аби не порушувати принцип обліку військовозобов’язаних», - заявив Полуциган.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук