На Добротвірській ТЕС завершують підготовку до опалювального сезону

Суспільство1 листопада 20171910
На Добротвірській ТЕС завершують підготовку до опалювального сезону

Упродовж усього року ДТЕК Добротвірська ТЕС планово готується до зимових навантажень: зараз триває завершальна стадія ремонтної кампанії, у який компанія ДТЕК цьогоріч інвестувала 200 мільйонів гривень. Два останні місяці присвячені ремонту енергоблоку №7, який за 60-тирічну історію станції відпрацював понад 330 тисяч годин.

Цей енергоблок має неабияку вагу ще й тому, що виробляє чверть всієї електроенергії Добротвірської ТЕС. Тому й роботи, що проводяться тут, справді ґрунтовні та включають заміну млинового вентилятора, ширмового перегрівача, оновлення обладнання, яке дозволить знизити рівень шкідливих викидів в атмосферу. Також планують замінити й інші елементи, від яких залежить безперебійна робота всього енергоблоку.

«Середній ремонт сьомого енергоблоку проводиться для того, щоб відновити повністю працездатність самого блоку. Тобто відновити його техніко-економічні показники, а також номінальні параметри, щоб привести їх до проектних величин. Загальна сума середнього ремонту цього енергоблоку складає близько 39 мільйонів гривень», розповів Олег Івахів, головний інженер Добротвірської ТЕС.

Масштабні ремонтні роботи планують завершити до 14 листопада, а за нею приступлять до останнього в цьому році етапу: планового ремонту турбогенератора №5. Така пильна увага з боку ДТЕК до обладнання Добротворської ТЕС прикута недарма: адже станція має стратегічне значення для всієї Львівської області.

«Ми забезпечуємо електроенергією близько 60% споживачів області, сказав Олег Таращук, директор ДТЕК Добротвіської ТЕС. Тому ми активно готуємось до несення підвищеного навантаження в зимовий період. Сьогодні у нас в ремонті енергоблок №7, 14 листопада ми плануємо цей ремонт завершити і нам залишиться в поточному році виконати капітальний ремонт турбогенератора №5. Можна з впевненістю сказати, що станція буде готова до надійної та стабільної роботи взимку».

Підготовка до нового опалювального сезону включає і закупівлю вугілля, яка, порівняно з вереснем минулого року виросла на 39 відсотків. Компанія ДТЕК закупила у державних шахт Львівсько-Волинського басейну 521 тисячу тонн вугілля, майже все воно для потреб Добротвірської ТЕС. Наявність необхідної кількості вугілля та інвестиції в надійну роботу обладнання є запорукою того, що оселі тисяч мешканців області будуть забезпечені світлом та теплом упродовж всієї осені-зими 2017 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук