На Донбасі місцеві жителі більше не хочуть миритися з присутністю бойовиків ДНР

На Донбасі місцеві жителі більше не хочуть миритися з присутністю бойовиків ДНР

У Маріуполі місцеві жителі більше не хочуть миритися з присутністю бойовиків ДНР в своєму місті і перейшли до прямих погроз на їх адресу.

"У Приморському районі, недалеко від дитсадка батьки дітей, які його відвідують, готові голими руками знести барикади, побудовані біля військової комендатури ДНР, якщо біля дитячого садка пролунає хоч один постріл", - пише місцеве видання 0629.com.ua.

Разом з тим, для стабілізації оперативної обстановки і наведення громадського порядку у Донецьку, правоохоронці переведені на посилений варіант несення служби.

Про це повідомляють у прес-службі управління МВС у Донецькі області.

«У всіх районах міста спокій жителів охороняють правоохоронці та представники громадських формувань – щодня до охорони громадського порядку приєднується близько 56 нарядів», - повідомляють в МВС.

Правоохоронці закликають громадян звертатися до райдержадміністрації та вступати до лав громадських помічників правоохоронців.

За даними МВС, до патрулювання районів міста в Донецьку залучено трудові колективи заводів, шахт, фабрик, «Союз ветеранів Афганців», «Союз козачих органів України», охоронне агентство «Венбест», громадська організація «Оплот Донбасу», громадські формування «Олександрівський Курінь» і «Витязь», загін дружинників заводу «ДМЗ», загін дружинників «Донецька народна дружина».

Вони виконують завдання з охорони громадського порядку, вживають заходів для запобігання адміністративних та кримінальних правопорушень, підтримують правопорядок у дворах, на прибудинкових територіях та вулиць району.

Перед безпосереднім несенням служби всім патрулям додатково роз'яснюються вимоги законів України та наказів МВС України щодо забезпечення громадського порядку, попередження скоєння правопорушень та злочинів з дотриманням законних прав і свобод громадян. Особливу увагу керівники приділяють координації дій міліції та членів громадських формувань на маршрутах патрулювання в разі виявлення правопорушення.

В міському управлінні МВС Донецька заявили, що велику увагу також звертають на інструктаж щодо дотримання заходів особистої безпеки, і вміння швидкого орієнтування в нестандартних ситуаціях та ввічливого ставлення до громадян. Донецькі правоохоронці всіх відділів міліції радісно сприймають ініціативу громадян.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук