На дорозі «Львів-Радехів-Луцьк» розпочали укладку асфальту

Сьогодні, 6 червня, дорожники розпочали роботи з укладки асфальтобетону на автомобільній дорозі «Львів-Радехів-Луцьк», повідомили у відділі зв’язків з громадськістю Служби автодоріг у Львівській області.

Перед цим провели роботи з відновлення профілю щебеневої основи, холодного фрезерування асфальтобетонного дорожнього покриття. Рух транспорту на ділянці проведення робіт здійснюється у реверсному режимі.

«Потужностей підрядної організації достатньо для проведення ремонту автодороги ще до кінця цього року. Однак, темпи виконання робіт в зазначені терміни напряму залежать від фінансування», – наголосив начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Юрій Лазаренко.

Нагадаємо, повністю ремонт ділянки дороги «Львів-Радехів-Луцьк» з урахуванням погодних умов і за умови стабільного фінансування планують завершити наприкінці 2015 року.

Виконавцем робіт є підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Проектом Постанови Кабміну на  фінансування ремонтних робіт ділянки дороги «Львів-Радехів-Луцьк» на ділянці км 32+600 до межі області у 2015 році передбачено виділити 43 млн грн.

Ремонтні роботи на ділянці дороги «Львів-Радехів-Луцьк» розпочали у квітні цього року за кошти державного бюджету. Ділянку дороги «Львів-Радехів-Луцьк» як біле шосе збудовано у 1933 році. Протягом 1959-1961 р. виконано перевід білого шосе в чорне просоченням і шаром зносу з холодного асфальтобетонну. Капітального ремонту не проводили.

Зазначимо, що мережа автомобільних доріг загального користування Львівської області станом на 01.01.2015 становить 8380 км, в тому числі: автодороги державного значення – 1866,1 км, автодороги місцевого значення – 6514,5 км. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук