На довиборах до ВРУ у Дніпрі перемогла волонтер Тетяна Ричкова

На довиборах до ВРУ у Дніпрі перемогла волонтер Тетяна Ричкова
фото УНІАН
Тетяна Ричкова

За результатами обробки 100% протоколів в окрузі №27, що у Дніпрі перемогла волонтер Тетяна Ричкова. Про це свідчать дані на офіційному сайті Центральної виборчої комісії.

Згідно з результатами підрахунку голосів, Ричкова набрала 44,57% голосів, а її найближчий суперник Загід Краснов отримав 36,79% голосів. Решта кандидатів набрала менше 1,5% голосів.

Зазначимо, що станом на 18:30 Центральна виборча комісія опрацювала 79.15% протоколів на довиборах у Верховну Раду України. Додамо, що майже повністю опрацьовано протоколи на Чернігівщині (97.12%), Дніпропетровщині (96.51%), Івано-Франківщині (96.38%), на Волині (96.15%). Трохи менше на Полтавщині (72.68%) та Херсонщині (69.15%). Найменше ж опрацьовано бюлетенів на Луганщині – всього 8.27%.

Нагадаємо, 17 липня у семи мажоритарних округах відбулися довибори у Верховну Раду.

Слід зазначити, що додаткові вибори до Верховної Ради призначили у зв'язку з переходом нардепів на інші посади. Наприклад, у Дніпропетровську та Чернігові депутати стали міськими головами, а кандидати від Івано-Франківщини та Полтавщини – посіли місця в уряді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук