На економічному форумі у Львові уклали три міжнародні угоди

ЕкономікаОрися Шиян, 8 жовтня 201513910

Сьогодні, 8 жовтня, у перший день проведення XV Міжнародного економічного форуму, що проходить у Львові, підписали три угоди з іноземними партнерами.

Зокрема, підписано Меморандум про співробітництво з компанією «Фуджікура» щодо реалізації інвестиційного проекту з будівництва підприємства, яке виготовлятиме електричне устаткування для автотранспортних засобів.

Також, як повідомляє прес-служба ОДА, сьогодні уклали угоду про взаєморозуміння у галузі енергоефективності, сталого управління ресурсами та розвитку біоекономіки між Львівською ОДА та Спеціальним агентством з відновлюваних ресурсів (Федеративна Республіка Німеччина).

Окрім цього, з польським благодійним фондом «Жертвам війни в Україні» підписали договір про партнерство у наданні допомоги потерпілим під час бойових дій.

Нагадаємо, Міжнародний економічний форум триватиме два дні. У ньому беруть участь підприємці з України, Польщі, Словаччини, Німеччини, Угорщини, Латвії, Австрії та Канади. Основною темою цьогорічного форуму є залучення іноземних інвестицій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук