На головному залізничному вокзалі Києва запрацював безкоштовний Wi-Fi від «Укрзалізниці»

До безкоштовного Wi-Fi на столичному вокзалі зможуть одночасно підключитися 700 пасажирів

У залах відпочинку підвищеного комфорту Центрального залізничного вокзалу станції «Київ-Пасажирський» з'явився безкоштовний Wi-Fi. Про це інформували у прес-службі «Укрзалізниці».

Як повідомляється, виділена лінія працює зі швидкістю 100 Мб/сек. Наразі ведуться роботи з облаштування доступу до інтернету через Wi-Fi у сервісному центрі Центрального вокзалу, а також у кімнатах відпочинку, кімнатах матері та дитини і в залі підвищеного комфорту Південної станції «Київ-Пасажирський».

Після закінчення робіт до безкоштовного Wi-Fi на столичному вокзалі зможуть одночасно підключитися понад 700 пасажирів. «Ми враховуємо побажання пасажирів щодо сервісного обслуговування на залізничному транспорті. Одним із таких побажань є цілодобовий доступ до інтернету в залах очікування. Життя настільки динамічне, що вже важко уявити його без гаджетів і відповідних умов для їх використання, тому працюємо у напрямку покращення сервісу», - розповів директор з пасажирських перевезень і сервісу Ігор Романків.

Раніше у приміщеннях головного залізничного вокзалу в Києві працював WiFi від «Укртелеком». Однак для того щоби ним скористатися потрібно було придбати картку доступу з обмеженим часом використання на 30, 60 або 120 хвилин.

До слова, 6 липня почала повноцінну роботу нова філія «Укрзалізниці» - Пасажирська компанія, до складу якої увійшло пасажирське господарство всіх шести регіональних філій. Директор з пасажирських перевезень і сервісу Ігор Романків повідомив минулого тижня, що створення єдиного центру управління пасажирським сектором - це черговий етап реформування залізничної галузі, коли сфери бізнесу виділяються за видом діяльності, а не за регіональним принципом, як це було раніше.

Керівництво компанії вважає, що створення пасажирської компанії дозволить «Укрзалізниці» більш раціонально управляти всім рухомим парком і пасажирським комплексом. Компанія буде вводити єдині стандарти обслуговування пасажирів, екіпірування поїздів, однакові ціни на додаткові послуги в потягах і на вокзалах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук