На Івано-Франківщині утримували людей у незаконних реабілітаційних центрах

Зловмисники незаконно утримували близько 40 людей із різних областей України

На Івано-Франківщині утримували людей у незаконних реабілітаційних центрах
фото поліції
Один із таких центрів був розташований у Івано-Франківську, інший – у селі Угринів

У Івано-Франківській області правоохоронці припинили діяльність зловмисників, які незаконно утримували людей у реабілітаційних центрах для людей із алкоголічною чи наркотичною залежністю.

Про це у вівторок, 7 липня, повідомила прес-служба Нацполіції у Івано-Франківській області. Вони зазначили, що поліцейські зупинили діяльність цих закладів ще 6 липня. Один із них був розташований у Івано-Франківську, інший – у селі Угринів.

«Правоохоронці встановили, що до закладів під приводом реабілітації поміщали осіб з наркотичною чи алкогольною залежністю та незаконно та примусово утримували впродовж певного періоду часу та «лікували» за гроші, отримані шляхом від близьких родичів», – йдеться у повідомленні.

Самі «реабілітаційні центри» розміщувалися у приватних будинках. При цьому, зловмисники не мали жодних дозвільних документів на функціонування таких закладів.


фото Нацполіції

«Схема виглядала наступним чином: на Івано-Франківщині у публічних місцях розповсюджувались оголошення про надання реабілітаційним центром допомоги у подоланні згубної залежності. Звісно, до них звертались люди, родичі яких мали такі проблеми. У телефонній розмові обговорювались подальші деталі», – йдеться у повідомленні.

У цих центрах поліцейські виявили близько сорока людей із різних областей України. Зловмисники їх утримували у казармах до кілька людей. Вони не могли звідти втекти, оскільки були під ретельним наглядом працівників персоналу. Окрім цього, у них забрали документи та телефони.

Організаторами фейкових реабілітаційних центрів виявилася група людей віком від 30 до 40 років. Вони були вихідцями зі східних областей України, однак проживали на Івано-Франківщині. Їх підозрюють за статтею про незаконне утримання людей, що передбачає позбавлення волі від п’яти до десяти років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук