На Івано-Франківщині бізнес співпрацює з громадами

На Івано-Франківщині бізнес співпрацює з громадами

19 травня в м. Бурштин  представники Галицького району Івано-Франківської області та ДТЕК підписали Меморандум про співпрацю, який передбачає виділення 1 млн грн у 2015 році на реалізацію проектів, визначених громадами щодо соціально-економічного розвитку п’яти селищ, на території яких знаходиться ДТЕК Бурштинська ТЕС.

«Підписання цього Меморандуму сприяє  подальшій і глибшій  співпраці ДТЕК  з виконавчою владою, органами місцевого самоврядування і громадськістю. Сьогодні ми засвідчили те, що бізнес співпрацює з громадами та владою і бере на себе соціальну відповідальність»  - наголосив Ярослав Бартків, голова Галицької РДА.

Реалізація проекту буде спрямована на модернізацію системи опалення с. Дем’янів, будівництво вуличного освітлення в селах Придністров’я та Коростовичі, ремонт фасаду Народного Дому в с. Задністрянськ, співфінансування облаштування майданчика зі штучним покриттям на території стадіону «Колос» у м. Галич та ін.

«Співпраця між громадами, владою та бізнесом реалізовується у 5 напрямках – охорона здоров’я, енергоефективність, покращення соціально-значущої інфраструктури, розвиток бізнес-середовища та підвищення активності громад. Ми розуміємо, що успіх цього проекту дасть можливість розвиватися як територіям, так і компанії. Зробити міста, в яких працюють підприємства ДТЕК, комфортними для мешканців, — таку мету ставить перед собою компанія» – розповіла директор з регіональної політики ДТЕК Енерго Тетяна Оверіна.

Учасники зустрічі наголосили на тому, що дуже  важливо, щоб ті соціальні проекти, які здійснюються, змінювали на краще життя багатьох людей і мали довгостроковий ефект. Тому в подальшому планують розробити стратегію на наступні 3 роки – тобто  складуть план конкретних проектів на виконання.

Нагадаємо, у 2012 році ДТЕК та місто Бурштин підписали Стратегію соціального партнерства на 2013-2015 роки. Розроблена і схвалена міською громадою Бурштина Стратегія передбачає, що впродовж цих років компанія направить на розвиток соціальної сфери міста 16 млн грн і більшість проектів та програм станом на сьогодні вже реалізовано.

Крім того у 2013 році ДТЕК та Івано-Франківська обласна державна адміністрація підписали «Угоду про співпрацю в сфері соціально-економічного розвитку Івано-Франківської області в рамках соціального партнерства». Згідно з цією угодою, у 2014 році компанія придбала для Івано-Франківського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф реанімобіль Mercedes Benz Sprinter класу С вартістю 1 млн грн.

Довідка. ДТЕК — стратегічний холдинг, що керує трьома операційними субхолдингами з активами у традиційній енергетиці, в альтернативній енергетиці, у видобутку вуглеводнів. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК — Максим Тімченко. У ДТЕК працюють 127 тисяч осіб.

До портфеля активів у традиційній енергетиці входять 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18,6 ГВт; 5 підприємств із дистрибуції електроенергії, які обслуговують понад 5,1 млн клієнтів — фізичних і юридичних осіб; 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик. Сегмент альтернативної енергетики представлено 1 ВЕС встановленою потужністю 200 МВт. Видобуток вуглеводнів ведеться на двох родовищах із доведеними запасами природного газу у 20 млрд куб. м.

Відпуск електроенергії генеруючими підприємствами ДТЕК 2014 року склав 47,8 млрд кВт∙год., із яких 651 млн кВт∙год. забезпечила ВЕС, передавання електроенергії мережами — 53,8 млрд кВт∙год., видобуток вугілля — 37,1 млн тонн, видобуток природного газу — 752 млн куб. м.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук