На Івано-Франківщині запропонували створити Бандерівську об’єднану громаду

Хата родини Бандери у Старому Угринові

На Івано-Франківщині Середньоугринівська сільська рада після обговорення різних варіантів реформування територіального устрою Калущини напрацювала свою пропозицію – створити об’єднану територіальну громаду з центром у рідному селі Степана Бандери - Старому Угринові, і назвати її на його честь. Про це йдеться в повідомленні на сторінці у Facebook.

«Середньоугринівська сільська рада на своєму засіданні 25 березня 2016 року підтримала подання, підписане більшістю депутатів, керівників установ та організацій, авторитетних діячів громади, скероване сільським головою, у відповідності з законодавством на розгляд сесії. Передбачається створення досить потужної громади з центром у рідному селі Степана Бандери,  і пропонується назвати її Бандерівською», - зазначено у повідомленні.

Ініціатори пропонують включити до складу ОТГ як теперішні сільради Калущини: Середньоугрнівську, Новицьку, Завійську, Підмихайлівську, Вістівську, Ріп’янську, а також сусідні села Рожнятівщини: Петранківську сільську раду, Вербівську, Камінську та Берлогівську.

Зазначається, що по-перше, таке об’єднання має вагоме історичне підґрунтя: Угринови та Петранка тісно пов’язані своїм походженням. Крім того, на відміну від інших частин Калущини, які є промислово зорієнтованими, ця громада матиме туристичні перспективи.

«Згуртування воєдино таких потужних осередків як Новиця, Підмихайля, Петранка відразу ставить проблему — хто ж головніший, угринівці ж пропонують вирішити її нейтрально — обравши центр з патріотичних міркувань, а крім того отримати від цього всеукраїнський резонанс і підтримку, що може трансформуватись і в нові ресурси та інвестиції у розвиток території», — йдеться у дописі.

Вся мінімально необхідна інфраструктура в Угриновах наявна, кажуть ініціатори об’єднання. За їхніми словами, не передбачається проблем і з пошуком приміщень для розміщення громадських управлінських установ, бо «вільних площ у Старому і Середньому Угриновах є кілька сотень кв. метрів», а до того ж, цілком допускається розташування частини спільних управлінських інституцій в інших населених пунктах.

Наразі Середньоугринівська рада офіційно передала свою пропозицію сусідам і чекає на їхні відповіді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук