На кінофестивалі «12 Духовних скреп» у номінації «Путін» переміг фільм про Путіна

На кінофестивалі «12 Духовних скреп» у номінації «Путін» переміг фільм про Путіна
фото znak.com

Екатеринбуржець Євген Кулик став одним з переможців фестивалю короткометражного документального кіно «12 Духовних скреп», організованого новим прокремлівським молодіжним рухом «Сеть».

Кулик, який раніше не займався режисурою, а працював в сфері організації розважальних заходів, переміг в номінації «Путін».

«Раніше я був аполітичною людиною, але на останніх виборах вирішив проголосувати. Почав читати в інтернеті про кожного кандидата, прочитав історію, яка сталася з Володимиром Путіним в Дрездені у 1989 році, це дуже мене вразило, і я вирішив зняти фільм », - розповів Кулик.

Виявляється йшлося в матеріалі про те, як після падіння Берлінської стіни в у Дрездені натовп громив будівлю «Штазі», частина демонстрантів пішли громити і будівлю, де знаходилися російські офіцери КДБ. Але «на шляху демонстрантів раптом з'явився світловолосий співробітник з пістолетом в руках. Він спокійно оглянув натовп, привітався і доброю німецькою сказав: «Це радянська територія, і ви стоїте на нашому кордоні. І я говорю серйозно - я буду стріляти в його порушників!» - йшлося в матеріалі, що став джерелом натхнення для Кулика. Як зазначало тоді агентство NewsRu.com, в мемуарах самого Путіна про пістолет не йшлося.

За перемогу в номінації «Путін» Євген Кулик, як і інші переможці, отримав сертифікат на навчання у школі кіно Еміра Кустуріци.

Метою фестивалю, за словами організаторів, було виявлення тих, хто розповідатиме про «фундаменти», які об'єднують «братські слов'янські народи» і трактуватиме «події та долі не так, як це вигідно нашим американським і європейським «друзям», а так, як це виглядає насправді».

Роботи молодих режисерів, надіслані на фестиваль, розподілялися по 12-ти номінаціях-скрепах: «Щедрість», «Історія», «Великдень», «Перемога», «Батьківщина», «Сім'я», «Милосердя», «Російська мова», «Путін», «Народ», «Держава», «Література».

Ідея руху «Сеть» - «не дати молодому креативного класу, умовним «хіпстерам», заразитися опозиційними ідеями».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук