На конференції освітян Nestle в Україні представила «Абетку харчування»

Суспільство20 травня 2016, 10:01 280 0

«Абетку харчування» — у кожну школу. На конференції освітян компанія Nestle в Україні представила програму для початкових класів. 

«У 80 країнах світу вона вже існує. І Україна є частиною цієї глобальної світової ініціативи —  Nestle «Здорові діти», — сказала менеджер з розвитку програм здорового харчування Nestle в Україні Ірина Колодяжна.

В Україні «Абетку харчування» вивчають з 2009 року. Впроваджують її і у Львові. 

«Це, свого роду, такий яскравий маячок для організації правильного харчування, здорового способу життя, налагодження взаємин між батьками та дітьми у сфері харчування», — зазначила головний спеціаліст департаменту освіти та науки ЛОДА Леся Босак.

Для кожного з початкових класів є по 5 тем, яскраві зошити і практичні заняття з проектами та презентаціями учнів. 

«Вони зібрали собі продукти і, поділившись на чотири групи, вирішували, як зробити той чи інший салат. Також діти написали, які вітаміни є в кожному із тих продуктів», — розповіла заступник директора ЗОСШ №78 Ірина Прихідько.

«Учні на уроках не тільки сидять за зошитами, а також працюють в зошитах «Абетки харчування», а ще й займаються практично — вичавлюють соки, роблять фреш. Думаю, що «Абетка харчування» дасть свій результат», — сказала заступник директора ЗОСШ «Лідер» Наталія Козак.

За участі Nestle в Україні програму вже запровадили майже у 30 львівських школах. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук