На кордоні у Шегинях розмежують смуги руху транспорту

Із 5 березня у пункті пропуску «Шегині–Медика» на Львівщині розмежують смуги руху для автомобілів з українською та іноземною реєстрацією. Це вже буде третій пункт пропуску на Львівщині, де така практика відпрацьовується як експеримент, інформує прес-служба ДФС у Львівській області.

Окремі смуги руху для автомобілів з різною реєстрацією від 16 січня вже є на пунктах пропуску «Краковець-Корчова» та  «Рава-Руська–Гребенне». Там експеримент дав позитивний результат. Тож керівництво митниці вирішило його розширити. 

«Ми брали для порівняння аналогічні періоди у роботі до початку експерименту та після. Так по зеленому коридору на пункті пропуску у Краківці пройшло на 8% більше автомобілів, з них на українській реєстрації на – 8%, а на іноземній – 14%. У Раві-Руській пройшло на 18% більше автомобілів, з них на українській реєстрації – 16%, а на іноземній - 6%», - розповів ZAXID.NET начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук. 

Він також додав, що розділити смуги руху для автомобілів з різною реєстрацією хочуть і на пунктах пропуску у Грушеві, Смільниці та Угринові. Але оскільки там українські прикордонники працюють спільно із польськими, то для цього потрібен дозвіл із профільного міністерства. Наразі на нього чекають.

Нагадаємо, 16 січня у двох пунктах пропуску розмежували рух транспортних засобів з українською та іноземною реєстрацією. Для авто з номерними знаками інших країн створили окрему смугу руху. Таке рішення прийняли через те, що пункти пропуску не справлялись із потоком авто, значну частину яких становили транспортні засоби, які належать українцям і згідно із законодавством повинні кожні п'ять днів перетинати кордон.

Цей експеримент позитивно оцінили і громадяни, і представники прикордонних та митних служб. Тепер, врахувавши усі зауваження, пропозиції та рекомендації, практику розділення смуг запроваджують і в Шегинях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук