На Кубі почали вводити мобільний інтернет

СвітВолодимир Пиріг, 17 липня 20183760

На комуністичній Кубі почали надавати інтернет для мобільних пристроїв, проте наразі це доступно для вузького кола користувачів. Передбачається, що до кінця 2018 року всі жителі острова зможуть користуватися мобільним інтернетом.

Першими, хто отримав мобільний інтернет, стали журналісти, які працюють у державних ЗМІ, повідомила агенція Reuters. Мобільний інтернет надає державна телекомунікаційна компанія ETECSA.

Аналітики кажуть, що доступ до інтернету також послабить контроль уряду за тим, яка інформація доходить до людей в острівній державі, що має монополію на засоби масової інформації.

За інформацією кубинської телекомунікаційної монополії ETECSA, деякі клієнти, у тому числі компанії і посольства, змогли придбати мобільні тарифні плани з послугами передачі даних ще в грудні минулого року.

ETECSA заявила, що до кінця цього року надасть мобільний інтернет 5 мільйонам своїх клієнтів, що складає майже половину населення Куби.

Зазначимо, що до 2013 року інтернет на Кубі був здебільшого доступним у туристичних готелях, проте з 2013 року в країні почали відкриватися інтернет-кафе, з’являтися публічні Wi-Fi-мережі а також поступово почали підключати до інтернету житлові будинки.

Нагадаємо, Куба планує офіційно визнати приватну власність. Сучасна Конституція Куби, написана в радянські часи, наразі визнає лише державну, кооперативну, фермерську, особисту і спільну власність.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук