На Кубі загинув одеський активіст

На Кубі загинув одеський активіст
Михайло Штокало

На Кубі за нез’ясованих обставин загинув одеський молодіжний активіст Михайло Штокало, повідомив відомий в Одесі громадський діяч Леонід Штекель.

За його словами, Штокало загинув 28 серпня, однак відомо про це стало лише тепер.

«Трагічна новина прийшла з Куби: 28 серпня в Гавані трагічно загинув відомий одеський молодіжний активіст Михайло Штокало. Інформація про загибель Михайла коротка, але вкрай заплутана. За офіційною версією, він покінчив життя самогубством, вистрибнувши з 22-го поверху. Однак наявні факти, можливо, свідчать про інше», – написав Штекель у одному з місцевих видань.

Він зазначив, що зараз мати загиблого – одеська громадська активістка Оксана Штокало – намагається бодай щось з’ясувати про загибель сина.

За інформацією Штекеля, активіст Штокало офіційно перебував у Гавані півтора року, навчаючись в Університеті культури з поглибленим вивченням іспанської мови.

«За останній місяць, за словами його матері, у нього виникли проблеми з поліцією, після його спроби поїхати на фестиваль до Сантьяго-де-Куба. Хотілося б вірити, що розслідування буде все ж проведено належним чином», – написав Штекель.

Штокало упродовж останніх десяти років активно займався громадською діяльністю, був добре відомий у молодіжних колах Одеси. Був членом молодіжної міськради, членом низки громадських рад, брав участь у виданні молодіжної газети А5 і в багатьох інших молодіжних починаннях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук