На Львівщині директорів шкіл учитимуть формувати команду

Головні новини Львова 21.03Ірина Ващишин, 21 березня 2017, 19:54 789 0
дивіться також

Уроки для директорів шкіл. Керівникам освітніх закладів Львівщини викладатимуть менеджмент управління та навчать формувати команду.

«У жодній школи області немає команди, а від цього дуже залежить клімат у колективі і якість навчання дітей», – наголосила директор департаменту освіти та науки Львівщини Любомира Мандзій.

Тому навчання для керівників шкіл стало новинкою цьогорічної обласної програми розвитку освіти. Сьогодні, 21 березня, депутати облради за неї проголосували. Хоч дехто і вважав, що профінансували школи за залишковим принципом.

Чи не найбільшою потребою й надалі залишаються шкільні автобуси та внутрішні вбиральні. Автобусів на виділені кошти цьогоріч придбають лише 15, при загальній потребі – 40.

На облаштування шкільних туалетів у програму заклали 2 млн грн. Цих грошей вистачить приблизно для двох десятків закладів. А потребують убиралень у приміщеннях – 50 шкіл.

Загалом, освітяни області отримали 77,5 млн грн. Більшість цих коштів – державна субвенція. І лише незначна частка – з обласного бюджету.

«Ми маємо кошти для покращення матеріально-технічної бази опорних шкіл і шкіл із поглибленим вивченням природничо-математичних дисциплін. Також маємо кошти на придбання шкільних автобусів, на покращення матеріально-технічної бази шкіл об'єднаних територіальних громад. А також будемо мати кошти на придбання спеціальних автобусів для перевезення діток, які вчаться в навчально-реабілітаційних центрах», – зазначила Любомира Мандзій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук