На Львівщині функціонує 13 будинків-інтернатів

28 липня 201111700

У Львівській області функціонують 13 будинків-інтернатів, з яких 3 - геріатричних пансіонати, 8 - психоневрологічних інтернати, 2 - дитячі інтернати та ПТУ- інтернат професійної реабілітації учнів-інвалідів м. Самбора. Про це повідомив начальник головного управління праці та соціального населення Львівської ОДА Василь Мартиняк.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі ЛОДА, вбудинках-інтернатах проживає 1731 особи – це люди похилого віку, люди з обмеженими фізичними можливостями, які потребують цілодобової медичної та соціально-побутової підтримки.

В таких будинках створюються усі необхідні умови для проживання, лікування, оздоровлення, творчого розвитку та відпочинку мешканців.

При будинках-інтернатах функціонують підсобні сільські господарства, в користуванні яких 461,2 га сільськогосподарських угідь.

Для покращення роботи з мешканцями на базі Буківського та Роздільського дитячих будинків-інтернатів а також  Грушківського, Созанського і  Судововишнянського психоневрологічних інтернатів було опрацьовано та втілено в життя низку соціальних проектів.

Завдяки цим проектам у всіх будинках нашої області покращилися стандарти надання соціальних послуг, а саме: налагоджена консультативна допомога мешканцям у випадках виникнення конфліктних ситуацій, запроваджений критерій адресності, тобто оцінка ситуації клієнта з різних аспектів, його фізичне, психічне та емоційне здоров’я, його уподобання, якості та вмілості, створені кімнати – реабілітаційні центри, де мешканці будинків проводять дозвілля: вивчають комп’ютери, переглядають та обговорюють фільми, займаються арттерапією, читають літературу тощо.

Станом на сьогодні на Львівщині відсутня черга на поселення в будинки-інтернати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук