На Львівщині голландці планують видобувати біогаз із м’ясних відходів

Голландсько-польська компанія «Van Ansem Group» планує відкрити у Львівській області завод з утилізації м’ясних відходів.

Про це повідомив представник компанії Герман Нордман на зустрічі з головою Львівської обласної ради Петром Колодієм, інформує прес-служба ЛОР.

Представники інвестора розповіли, що вони вже побували на схожих зустрічах на Тернопільщині, Вінниччині та Київщині. Всюди вивчали пропозиції та можливості для відкриття свого бізнесу, пов’язаного з м’ясопереробкою. 

Сьогодні ж інвестори завітали до Львова, щоб остаточно визначитися, куди ж вкладатимуть гроші.

За словами представника інвестора Германа Нордмана, Львівщина – той регіон, який їм цікавим передусім з огляду на наявну сировинну базу, адже тут працюють багато птахофабрик і м’ясокомбінатів, що невід’ємно пов’язано з діяльністю їхньої структури.

Щодо ж самого інвестиційного проекту, то він передбачає виробництво біогазу з м’ясних відходів.

Про обсяг інвестицій, то суму капіталовкладень потенційні інвестори наразі не готові назвати, доки не визначилися з територією для інвестування. Попри те вони акцентують, що проект насправді є дуже потрібний і, що важливо, сприятиме створенню нових робочих місць для тутешніх жителів.

З пропозиціями, озвученими представниками інвестора, ознайомився під час зустрічі Петро Колодій. Зі свого боку очільник обласної ради запевнив, що Львівщина зацікавлена в залученні іноземних інвестицій і готова розглядати пропозиції від потенційних інвесторів.

Тому було домовлено, що представники «Van Ansem Group» до наступної зустрічі підготують матеріали щодо проекту, зокрема, щодо технічних умов його реалізації. Зі свого боку керівництво обласної ради візьметься за визначення можливостей нашого регіону для такого проекту, щоби вони були взаємовигідними як для жителів області, так і для інвесторів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук