Голландія зацікавлена в інвестуванні у Львівщину

У понеділок, 1 грудня, у Львівській облдержадміністрації на зустрічі зі старшим радником голландської компанії «Strik Attorneys at law and tax advisors» Петером Вурцером обговорили можливість залучення інвестицій у Львівщину, питання співпраці голландських компаній з місцевим бізнесом і надання правової допомоги та консультацій в контексті виходу українських товарів на західні ринки після підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Як зазначив Петер Вурцер, Голландія зацікавлена в залученні інвестицій в Україну, міжнародній торгівлі, транскордонному співробітництві, співпраці в контексті оподаткування, передає прес-служба ЛОДА.

«Я вважаю, що Львівський регіон розвивається найшвидше, найактивніше, особливо в контексті розвитку IT. Тому ми готові обмінятися досвідом та надати інформацію також щодо правової підтримки, юридичних консультацій», – зазначив він.

Своєю чергою, директор департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації Віталій Горбатенко наголосив, що Львівщина дуже тісно співпрацює з Голландією. А за словами директора департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості облдержадміністрації Василя Лозинського, Львівська область, насамперед, зацікавлена в розвитку енергозберігаючих технологій, логістики, агропромислового комплексу, особливо в питанні переробки та зберігання агрокультур.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук