<

На Львівщині хочуть відзначити ювілей художниці Софії Караффи-Корбут

Оксана Панчишин, 17 вересня 20137720
На Львівщині хочуть відзначити ювілей художниці Софії Караффи-Корбут
Софія Караффа-Корбут

Депутати Львівської обласної ради прийняли звернення до Верховної Ради щодо прийняття постанови "Про підготовку та відзначення 90-річчя від дня народження Софії Петрівни Караффи-Корбут".

90 років від дня народження художниці Софії Петрівни Караффи-Корбут минає 2014 року. Відзначити її ювілей хочуть за вагомий внесок у культуру та мистецтво українського народу.

«Художниця найповніше проявила себе у графіці – станковій чорно-білій і кольоровій, ліногравюрах та ілюстраціях до книжок. Протягом 1961–2001 років у світ вийшло 60 книжок з її ілюстраціями загальним тиражем майже 7 мільйонів примірників. Софія Караффа-Корбут ілюструвала твори класиків української літератури. Внесок Софії Караффи-Корбут у мистецьку спадщину значний та вагомий. Вона займає достойне місце серед провідних українських митців ХХ століття», – йдеться у зверненні.

Львівська обласна рада звернулась до ВРУ із проханням прийняти постанову «Про підготовку та відзначення 90-річчя від дня народження Софії Петрівни Караффи-Корбут».

Як цьогоріч у Львові відзначили річницю від дня народження Івана Франка – читайте тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук