На Львівщині майже вдвічі скоротили кількість обласних програм

Головні новини Львова 24.12Оксана Лабойко, 24 грудня 2015, 18:15 460 0

Львівська облрада майже двічі скоротила кількість програм, які фінансуються з обласного бюджету. У 2015 році їх було 75, а у 2016-му буде 43.

Обласні обранці викликали до себе на килим усіх розпорядників коштів і попросили прозвітувати. Депутати дійшли висновку, що багато із програм не забезпечували жодного розвитку. Відтак, їх більше не фінансуватимуть.

«Деякі програми довелося припинити через те, що вони були неефективні, деякі довелося оптимізувати. Їх було 75, ми значно їх скоротили. Точно буде скорочена програма розвитку кінематографії. Бо я собі так уявляла, як би мала розвиватися та кінематографія, але коли ми поїхали на місце, то просто там застали двох охоронців, які пильнують архіви. Це просто проїдання бюджетних грошей. Тому, затверджуючи фінансування обласних програм на наступний рік, ми будемо керуватися такими критеріями: доцільність програми та її ефективність, цільові групи – для кого це робиться, а також співфінансування, скільки коштів ця програма може залучити додатково, окрім обласного бюджету, в тому числі міжнародної технічної допомоги», – пояснила перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин.

Натомість бюджет тих програм, які залишилися, у 2016 році обіцяють збільшити на 100 мільйонів гривень. Загалом він сягне майже півмільярда.

«Пріоритети визначені. Насамперед це є ремонт доріг. Близько 70% коштів ми будемо спрямовувати саме на це. Також це програма мікропроектів, яка дозволяє розвиватися сільським громадам і, як показали останні роки, працює дуже ефективно. Будуть і програми соціального спрямування, зокрема підтримка учасників АТО та членів їх сімей», – розповів голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Олег Домчак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук