На Львівщині на приватизацію виставлять новороздільську «Сірку» та львівський завод «Хвиля»

ЕкономікаЮлія Поліковська, 28 березня 201810790
На Львівщині на приватизацію виставлять новороздільську «Сірку» та львівський завод «Хвиля»
фото ФДМУ
Майновий комплекс дослідного заводу «Хвиля» у Львові виставлять на приватизацію

Фонд державного майна України затвердив переліки об’єктів малої приватизації, що підлягають продажу у 2018 році за новим законом про приватизацію. Про це йдеться у наказі ФДМУ від 27 березня.

Зокрема, Регіональне відділення ФДМУ у Львівській області має виставити на приватизацію державні пакети акцій у шести підприємствах: 100% акцій Новороздільського гірничо-хімічного підприємства «Сірка»; 99,6% ПрАТ «Укрзахідвуглебуд» у м. Червоноград; 57,38% Львівського заводу «Автонавантажувач» у Львові; 24,7% Перемишлянського приладобудівного заводу «Модуль»; 24% у ТОВ «НВК мале підприємство «Боррікс» у м. Борислав; та 6,37% ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал».

Перелік державних пакетів акцій, які виставлять на приватизацію на Львівщині у 2018 році

Також на приватизацію виставлять єдиний майновий комплекс «Дослідного заводу «Хвиля», що на вул. Науковій, 7 у Львові та цех з переробки деревини та виготовлення тарної заготовки ДП «Укрвуглереструктуризація» у Червонограді.

У переліку об’єктів незавершеного будівництва, які виставлять на приватизацію, на Львівщині є сім: центральна заводська лікарня та очисні споруди на території Роздільського ДГХП «Сірка» у Новому Роздолі, два цехи з виробництва рідкого аміаку у Новому Роздолі, гуртожиток готельного типу на 110 місць з їдальнею у смт. Магерів у Жовківському районі та базу відпочинку у смт. Східниця.

Також на приватизацію виставлять один об’єкт соціально-культурного призначення – базу відпочинку «Гребенів» автотранспортного підприємства «Західводбуд» у Сколівському районі.

Крім цього мають намір приватизувати 12 нежитлових приміщень у Самборі, Старому Самборі, Червонограді, Перемишлянах, Яворів.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла новий закон «Про приватизацію державного та комунального майна» 18 січня 2018 року. 2 березня його підписав президент.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук