На Львівщині навчаються 40 школярів з Криму

Кримські біженці

Головні новини за 13 березняНовини Львова, 13 березня 2014, 21:15 699 0

Львів’яни і кримчани за однією партою. На Львівщині розпочали навчання вже 40 школярів з Криму, які разом з родинами приїхали на Захід України.

Батьки дітей налякані і не хочуть аби їхні малюки говорили на камеру, тому ми про нове шкільне життя гостей з Криму розпитували в однокласників та вчителів.

Урок біології у дев’ятикласників. Тут здебільшого навчаються дівчата. Новому товаришу - кримському татаринові - зраділи. У спілкуванні - жодних бар’єрів.

Намагається допомагати новому сусідові за партою і Владислав. Та не приховує, новий друг вже встиг виручити і його.

Надія Ярославівна класний керівник 9 класу. Подивована своїм новим підопічним. Хлопець надзвичайно добрий, вихований та ввічливий. Крім того старанний у науці.
Молодший брат кримського татарина навчається у 6 класі. Його ми застали разом із однокласниками із молотками в руках. Тут урок трудового навчання.

І найменша із татарської родини - дівчинка - четвертокласниця. Разом зі всіма однокласниками на шкільному святі. Діти розповідають: нова однокласниця встигла за два дні завоювати і їхню дружбу та повагу.

Вчителі ж розповідають, учні, коли довідались, що разом із ними навчатимуться кримчани, всіляко намагалися їм допомогти.

Наразі у цій школі лише ці троє нових учнів із Криму, проте тут готові за потреби прийняти й інших.

Відкриті двері кримським дітям і у львівських навчальних закладах.
Щодня до Львова приїздять нові й нові сім’ї із Криму, тому дітей, які потребують місця за партою, постійно більшає.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук