На Львівщині незабаром з'являться поліцейські детективи

У восьми регіонах країни впроваджують пілотний проект

СуспільствоОльга Гринько, 15 червня 20175180

У восьми регіонах України буде запроваджено поліцейський пілотний проект. Проект «Поліцейських детективів» запускають у Львівській, Київській, Запорізькій, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській та Хмельницькій областях. Проект буде проведено на базі районних підрозділів. Про це повідомила прес-служба Нацполіції України.

У четвер, 15 червня, під час Парламентсько-громадської платформи про нововведення повідомив голова Нацполіції України Сергій Князєв.

За його словами, на початку 2017 р КМЄС та Нацполіція України розпочали спільний пілотний проект на базі Бориспільського відділу поліції, який об’єднав функції оперативників та слідчих під єдине підпорядкування. За словами міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, експеримент було запроваджено для того, щоб знайти оптимальний баланс між інститутом слідчих та інститутом детективів.

Проте, за словами Сергія Князєва, досвіду отриманого під час проведення експерименту на базі одного підрозділу, замало. Тож було прийнято рішення про запровадження проекту «Поліцейських детективів» у восьми регіонах України.

«Ми прийняли рішення, що з 1 червня у восьми регіонах, ми започатковуємо проект «Поліцейські детективи», де близько 90 % особового складу підрозділів кримінальної поліції перевели в статус слідчих», – повідомив очільник Нацполіції.

Він додав, що залишок працівників кримінальної поліції будуть орієнтовані на виконання прямих обов’язків кримінальної поліції: оперативної та агентурної роботи, ведення оперативно-розшукових справ, встановлення неопізнаних трупів та розшук безвісті зниклих осіб.

Сергій Князєв зазначив, що до кінця літа буде проведений зріз роботи цих підрозділів. Паралельно керівництво Нацполіції моніторить перебіг цього проекту для покращення результатів та ефективності його проведення.

Також глава Нацполіції повідомив, що найближчим часом буде змінено підхід до підготовки фахівців кримінальної поліції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук