На Львівщині організували вишколи для добровольців

Головні новини за 02 лютогоОльга Зеліско, 2 лютого 2015, 17:43 1557 0

Після курсу молодого бійця, який триває сім тижнів, добровольці йдуть в армію чи добровольчі батальйони. Вишколи добровольців організували навчальний центр «Бескид», що на Львівщині, та «Допомога армії України».

На тренувальній базі дві сотні добровольців проходять вишкіл. Тренуються в умовах, наближених до бойових. Командир ставить завдання – захопити територію водонапірної вежі. Та несподівано поруч вибухає граната. Одного бійця поранили. Інший солдат підповзає, аби перев’язати рану та забрати товариша. Загін організовано відступає до місця, де чекає автомобіль швидкої допомоги.

Серед бійців тренуються також дівчата, серед них і 20-річна студентка Іра.

«У ситуації, яка склалася в нашій країні, від нашого супротивника можна чекати різних несподіванок. Краще бути готовими, ніж жертвами», – розповіла учасниця вишколу Ірина (позивний «Чудо»).

Далі бійці відпрацьовують пересування зі зброєю. Аби підняти бойовий дух, на тренуваннях співають патріотичні пісні. У лісі вивчають пересування по-партизанськи. Оскільки один в полі не воїн, особливу увагу приділяють пересуванню в парі.

Сюди прийшли хлопці, які незабаром підуть до армії чи добровольчих батальйонів. «Нас навчають партизанської війни, захищати Батьківщину. Зараз, самі знаєте, який стан речей в країні. Вишкіл згодиться кожному громадянину», – поділився учасник вишколу позивний «Вовк».

Інструктори-професіонали мають бойовий досвід у миротворчих місіях та в зоні АТО. «Є мобілізовані, є просто люди, які пройшли вишкіл і залишились тут. Зовсім різні люди. Ми орієнтуємося на людей, які працюють повний робочий тиждень, але при тому хочуть бути готові за певної потреби взяти зброю», – розказав інструктор вишколу Юрій (позивний «Каді»).

На іншій базі також тренуються добровольці. Спочатку треба пройти через блокпост добровольців. Тут жоден сепаратист не прошмигне. Під’їжджає автомобіль, солдати відкривають багажник, там несподіванка – граната.

Також бійців вчать, як захоплювати будівлі та знешкоджувати ворога. За півроку тренувань тут уже вишколили тисячу добровольців. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук