На Львівщині під час ЗНО з математики вигнали 14 випускників

Вони спробували скористатися смартфонами та навушниками

СуспільствоБогдан Опока, 21 травня 2019, 17:30 4626 0

У вівторок, 21 травня, в Україні розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Першим відбулося тестування із математики. На Львівщині працювали 45 пунктів тестування.

Загалом зареєструвалися 10 820 випускників, 361 — не прийшли складати ЗНО. Ще шістьох не допустили до складання тесту з математики. Також 4 абітурієнти прийшли без документів, ще 2 — запізнилися.

Не обійшлося і без порушень процедури тестування. 14 випускників спробували схитрувати, використовуючи заборонене приладдя — смартфони та навушники. Їх одразу вигнали, а результати анулювали.

Ті, хто не змогли скласти тест із математики через поважні причини, можуть це зробити на додатковій сесії. Директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк пояснює: «Ті, хто мають поважну причину і не з’явилися сьогодні в пункт тестування, то їм потрібно протягом 5 робочих днів, враховуючи сьогоднішній день, подати заяву на участь у додатковій сесії і оригінал медичної довідки чи інший документ, який підтверджує поважну причину неявки в пункт тестування».

Нагадаємо, що для допуску до тестування абітурієнти повинні мати оригінал сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, паспорт та запрошення-перепустку. Якщо учасник тестування не матиме при собі хоч одного з цих документів, його не допустять до пункту ЗНО. Абітурієнтам дозволено мати при собі ручки з чорним чорнилом і прозору пляшку з водою.

До слова, загалом учасники ЗНО складатимуть із 11 предметів. Обов’язкове тестування — тести з української мови та літератури, а також історія або математика на вибір. Абітурієнти також можуть складати іспит з іноземної мови (англійська, німецька, іспанська та французька), хімії, фізики, біології та географії. Основна сесія ЗНО закінчиться 13 червня тестом із хімії. Результати тестування будуть оголошені до 25 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук