В Україні стартувало ЗНО-2019

Цьогоріч обов’язковим є тестування з української мови та літератури, а також історії або математики на вибір

Першим буде оцінюватися рівень знань з математики

У вівторок, 21 травня, в Україні розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Першим буде оцінюватися рівень знань з математики.

Допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50. При собі необхідно мати оригінал сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, паспорт, запрошення-перепустку для участі в ЗНО. Якщо учасник тестування не матиме при собі хоч одного з цих документів, його не допустять до пункту ЗНО.

Тестування розпочнеться об 11:00. Абітурієнти мають право мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору і прозору пляшку з водою.

На виконання 33 завдань у потенційних абітурієнтів відведено 180 хвилин. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 62.

Під час проходження тесту з математики учасникам тестування заборонено користуватися лінійкою, олівцем, циркулем і калькулятором.Також заборонено проносити до пункту тестування засоби зв’язку, технічні пристрої, друковані або рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування.

Загалом учасники ЗНО складатимуть з 11 предметів. Обов’язкове тестування — тести з української мови та літератури, а також історія або математика на вибір. Абітурієнти також можуть складати іспит з іноземної мови (англійська, німецька, іспанська та французька), хімії, фізики, біології та географії.

Основна сесія ЗНО закінчиться тестом з хімії - 13 червня. Результати тестування будуть оголошені до 25 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук