За п’ять днів в Україні стартує зовнішнє незалежне оцінювання

Перше оцінювання з математики відбудеться вже 21 травня, останній тест із хімії – 13 червня

Головні новини Львова 16.05Ірина Панчишин, 16 травня 2019, 18:39 442 0

Цього року на Львівщині оцінювання писатимуть понад 25 тисяч учнів. Загалом зареєструвались 354 085 осіб. Перше оцінювання з математики відбудеться вже 21 травня. Останній тест абітурієнти складатимуть 13 червня з хімії.

Кожен учень має скласти три обов’язкові предмети, а четвертий – за бажанням. У пункт тестування потрібно прийти завчасно. Із собою потрібно мати сертифікат учасника ЗНО, оригінал паспорта, запрошення та дві ручки з чорним чорнилом. Можна взяти невелику пляшку води. Організатори оцінювання просять не запізнюватись. А от пропустити іспит можна хіба за поважної причини.

«У нас минулого року був випадок, що людина їхала електричкою. Електричка стояла у полі. І тоді брали довідку на вокзалі про те, що справді з такий по такий час електричка стояла – це дало підстави запізнитися не брати участь в основному тестуванні і таким чином ми учасника рішенням регламентної комісії переписували на додаткову сесію», – прокоментувала директорка Львівського регіонального центру оцінювання Лариса Середяк.

Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук