На Львівщині планують збудувати два нові пункти пропуску на кордоні з Польщею

СуспільствоОрися Шиян, 1 вересня 201630572
На Львівщині планують збудувати два нові пункти пропуску на кордоні з Польщею

У  2016-2017 роках на Львівщині планують збудувати новий пункт пропуску через державний кордон з Республікою Польща у карпатському регіоні «Боберка — Журавин». Також у перспективних планах ― будівництво пункту пропуску «Угнів — Диніска» у Сокальському районі Львівщини.

Ці та інші проекти із державним фінансуванням наведені у Державній програмі розвитку транскордонного співробітництва, яку Кабінет Міністрів України затвердив на 2016-2020 роки. Програма визначає пріоритетні напрями та основні завдання розвитку транскордонного співробітництва, механізм її реалізації, обсяги та джерела фінансування, також передбачає реалізацію 25 проектів транскордонного співробітництва, які спрямовані на розвиток інфраструктури, прикордонних регіонів України, охорону навколишнього середовища.

Зокрема, у 2016-2017 роках на Львівщині заплановано збудувати новий пункт пропуску через державний кордон з Республікою Польща «Боберка — Журавин» у Турківському районі. На це з держбюджету передбачено 482 млн гривень.

Окрім того, 10.2 млн грн виділять на підвищення якості надання митних послуг у пункті пропуску «Краковець — Корчова».

За вказаний період також планують створити функціональний модуль «фільтр пункту пропуску» в міжнародному пункті пропуску «Рава-Руська», надання обладнання і засобів пунктам пропуску у Краковці, Шегинях та Ягодині (2213,7 тис. євро).

Нагадаємо, зараз на Львівщині функціонує шість пунктів пропуску на кордоні з Республікою Польща.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук