На Львівщині "Пласт" відкрив сезон таборування

У Львівській області стартували юнацькі наметові табори молодіжної організації "Пласт".

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Львівської обласної державної адміністрації.

У відомстві інформують, що 22 червня розпочав роботу окружний спортивно-вишкільний табір "Сильні тілом і духом 2014" ім. Євгена Коновальця (поблизу села Урич Сколівського району Львівської області). 

Такий табір організовується вдруге, але цьогоріч у дівочому форматі. Програма табору базується на спеціальній програмі проб та умілостей, десятиліттями апробованої в пластовій організації.

Головні її елементи: практичне пластування (табірництво, піонірка, куховаріння, картографія, мандрівництво, природознавство, самозарадність, сигналізація, перша медична допомога); тематичні ватри; теренові ігри та змаги, смуга перешкод; чарівність української природи; інструктаж з техніки безпеки; спортивні заняття у формі змагань.

Також у межах табору відбуватимуться навчальні заняття й буде обговорюватися діяльність видатних жінок України й їхні досягнення як приклад для наслідування.

Також 25 червня 2014 року поблизу села Тухля на Сколівщині розпочнеться скельний табір "Крок по вертикалі". Табір має на меті морально, емоційно, фізично та розумово виховувати юнаків і юначок на лідерів і добрих громадян нашої держави.

Окрім звичної пластової програми, табір має спеціалізацію – скельне пластування, відтак новачків навчатимуть основам скелелазіння. Також у таборі проведуть заняття з табірництва, піонірки, куховаріння, картографії, мандрівництва, природознавства, самозарадності, сигналізації, першої медичної допомоги. Планується організувати Купальські гуляння.

Додамо, згадані табори проводяться за сприяння управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та МО "Пласт – Національної скаутської організація України".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук