Понад 600 тис. пенсіонерів Львівщини отримають грошову допомогу по 1000 грн

Тим, хто отримує пенсію через банки, допомогу зарахують не пізніше 24 квітня

Понад 600 тис. пенсіонерів Львівщини отримають  грошову допомогу по 1000 грн
фото умовне
Понад 350 тисяч пенсіонерів Львівщини отримають цю допомогу уже завтра, 24 квітня

На Львівщині понад 600 тисяч пенсіонерів отримають одноразову допомогу у розмірі 1000 грн. На виплату цієї допомоги виділено 600 млн грн, повідомило 23 квітня головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

У головному управлінні стверджують, що 355,3 тисячам пенсіонерів області, які отримують пенсії на рахунки у банках, одноразову допомогу буде зараховано не пізніше 24 квітня.

263 тисячам пенсіонерів, котрі отримують пенсії через пошту, листоноші мають доставити одноразову допомогу додому протягом п’яти календарних днів з дня надходження коштів на рахунок Пенсійного фонду.

У разі неможливості виплати одноразової грошової допомоги в зазначені п’ять днів, її мають виплатити не пізніше 25 червня, щоб кожен з пенсіонерів, які мають право на таку виплату, отримав належні кошти.

Якщо у пенсіонерів виникатимуть запитання, зокрема, щодо права на виплату 1 000 грн, працівники ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області просять звертатися дистанційно: через вебпортал електронних послуг або зателефонувати на «гарячу» лінію Головного управління Фонду: (032) 255-38-97.

Нагадаємо, 1 квітня 2020 року Кабінет міністрів України прийняв постанову про «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році», якою затвердив порядок виплати одноразової грошової допомоги у сумі 1000 грн у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України коронавірусу. На цю допомогу можуть розраховувати пенсіонери, загальний розмір пенсій яких з урахуванням надбавок і підвищень станом на 1 квітня 2020 року не перевищував 5000 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук