На Львівщині розпочинається реєстрація ідей на конкурс мікропроектів

Суспільство30 листопада 20163960

У четвер, 1 грудня, на сайті Львівської облради розпочинається онлайн-реєстрація проектів на обласний конкурс мікропроектів. Для того, аби зареєструвати проект, потрібно заповнити заявку, у якій прописати деталі та кошторис проекту та додати відскановані копії усіх необхідних документів.

Реєстрація проектів триватиме до 30 грудня. «Конкурс мікропроектів – це програма для людей, вони повинні мати максимум інформації, щоб подати якісний проект. Тому ми поїхали з навчаннями у райони, аби донести правила гри до якнайбільшої кількості мешканців. Досвід 2016 року показує, що це реально працює, нам подають багато проектів і вони реалізовуються», – заявив один із авторів програми, депутат фракції «Самопоміч» у ЛОР Іван Собко.

Максимальна вартість зареєстрованого проекту не повинна перевищувати 400 тис. грн., з яких щонайменше 5% мають покриватися власним небюджетним внеском громади. Також зареєстрований проект має відповідати одному із шести пріоритетів – освітня галузь, ДНЗ, заклади охорони здоров’я, народні доми, вуличне освітлення, інше (проекти, що не дублюються діючими обласними програмами).

Зазначимо, що у 2015 році на конкурс мікропроектів зареєстрували майже півтисячі проектів. Із них реалізували майже 700. Цьогоріч заявки вперше вирішили приймати в онлайн-режимі. Переможців конкурсу обіцяють оголосити у січні 2017 року.

Львівська обласна рада цього року має збільшити й бюджет конкурсу мікропроектів. На 2017 рік обіцяють виділити не менше ніж 60 млн грн, це на 6 млн грн більше, аніж 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук